1 / 12
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STRUMICA
111.111 €
26.01.2022 17:29

Струмица / Струмица

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

200 m²

Греење:

Друго

Se izdava deloven prostor od 200 do 320m2 zavisno od potrebite I PARKING od 900m2
Objektot se naoga na ulica
Goce Delcev br 56 odma do KAM Market (VLEZOT NA HELMATEKST ILI STARA STRUMICANKA)
Delovniot prostor e po site Eu standardi I e pogoden za sekakva namena
POVEKE informacii:
071/271-151
078/312-030

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Vanco
Потврден огласувач
071271151
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам