1 / 8
Peugeot 407 SW 2.0HDI 136 ks automatic
3.250 €
Цената не е фиксна
3.650 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.05.2023 09:23

Кочани / Кочани

Марка:

Peugeot

Модел:

407

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4


Full oprema
Elektrika na site prozori
Progresiven tempomat
Ogranicuvac na brzina
Klimatronik
Automatic so 6 brzini
Senzori za svetla
Senzori za dozd
Parking senzori
Tonirani stakla
Radio so mp3
Panoramski krov so uv zastita
Komandi na volan
Razladna pregrada
17’ alu bandazi
280000
2007 god
Redovno servisirana i odrzuvana semejna kola koja se vozi sekoj den
Moze zamena so pomal avtomatik
Inf.na tel 070469719

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

KT
Потврден огласувач
70469719
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам