1 / 2
Vodna pumpa 850L/H
150 €
13.01.2022 02:46

Куманово

Состојба на предмет
Нов

Novi vodna pumpu za mashini(cerkullari)
850 L/H
mozhe da pratim i na kargo

Категорија: Продавници, Трговија / Трговски центари

Се продава од:

Ersin
Потврден огласувач
70366095
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам