1 / 7
SE PRODAVA PRIRODEN MED/ СЕ ПРОДАВА ПРИРОДЕН МЕД
600 МКД
12.01.2022 22:33

Кичево

Се продава природен мед. Цената за една тегла е 600 денари, за повеќе тегли може по договор. За подетални информации: 078/315-732

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Дарко
Потврден огласувач
077821677
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам