BARAM RABOTA - shef vo kujna so 5 godishno iskustvo
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.01.2022 22:48

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол:

Машко

Образование:

Виша СС-VI степен

Возачка дозвола:

Немам

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

RABOTNO ISKUSTVO : 5 godini na krstarecki brod
PODGOTVUVANJE HRANA OD TIPOT NA :
morsko, mediteransko, internacionalno, makedonsko i meksikansko

TELEFONSKI BROJ: 078307089

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Gordan
Потврден огласувач
078307089
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам