1 / 1
Prodavam domashen MED po **EKSTRA CENA**
500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.01.2022 22:57

Кисела Вода / Скопје

DOMASHEN MED OD:
Gluvarche
Planinski Med
Med od gluvarche i med od HELJDA

TELEFONSKI BROJ: 078307089

***NAVALETE NARODE VO OGRANICEN BROJ SE TEGLITE***

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Gordan
Потврден огласувач
078307089
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам