1 / 6
Inventar !
1 МКД
Цената е фиксна
12.01.2022 22:59

Куманово / Куманово

nventar za prodavanje:
Beli paneli za roba so 9 sini po dolzina na rastojanie 23cm pomedju niv.
So lajsni:
120x215 - 2500den 4kom
150x215 - 2800den 8kom
180x215 - 3100den 4kom
70x215 - 1500den 2kom
300x215 - 5200den 4kom
220x215 - 3900den 1kom
230x215 - 4000den 1kom
240x215 - 4100den 1kom

180x205 - 2800den 3kom imaat samo stranicni lajsni.

Bez lajsni
165x205 - 2500den 2kom
170x205 - 2600den 2kom
200x205 - 3000den 1kom
210x205 - 3100den 1kom
Cenite se za komad

Zelezni postoljinja za paneli 9 seta po 1000den

Plasticni Kutii 400den komplet od 4 kutii so trkalca.
Sipki 20cm po 10den 5000kom

KONTAKT: 077/985-904

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

IvanV
Потврден огласувач
077985904
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам