1 / 6
Grejaci za akvarium
По Договор
31.01.2023 22:33

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат нови грејачи за аквариум :
Atman - 200 W
SOBO - 200 W
RS Electrical - 150 W

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Риби и Акваристика

Се продава од:

Васко
Потврден огласувач
078270082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам