1 / 5
Samsung s10+
11.000 МКД
Цената е фиксна
13.01.2022 01:55

Росоман / Кавадарци

Марка:

Samsung

Модел:

S10+

Боја:

White

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

SE PRODAVA S10+ FULL PACK
SIMM FREE
Mala puknatina na kjos
TIPTOP
FULLPACK
11000 DENARI

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Stefan
Потврден огласувач
070211189
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам