1 / 11
VW GOLF 5 1.9 TDI 90 ks. 2007 god
4.500 €
05.05.2022 07:04

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VW GOLF 5 1.9 TDI 90 ks. 2007 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvano.
Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija. 071 555 599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delchevo
Потврден огласувач
‭00 389 71555599‬
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам