1 / 9
Prodavam kenwood resiver
7.200 МКД
13.01.2022 09:54

Гази Баба / Скопје

Prodavam kenwood resiver vo mint sostojba bez grepka saraund sviri i vo stereo mod ima i ekvilajzer go nemam dajinskoto medjutoa gi ima site komandi na samiot resiver bezprekoren e cena 120e.inaku modelot e kr-v8010 12.5kg.e tesko

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

Ice
Потврден огласувач
78290367
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам