1 / 6
OPEL ASTRA J 1.7 CDTI
1 €
21.05.2023 12:21

Битола / Битола

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

kolata e vo odlicna sostojba
redovno servisirana

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070269558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам