1 / 6
Colnago Master Elegant - Columbus EL
2.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.06.2022 10:30

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Се продава Colnago Master road bike со Columbus EL цевки. Големина М-L (Top tube 54-55, CT 55-56) со Campagnolo Record 2x9. Оригинална боја. Сочуваност на боја 8.5/10, механичка состојба 10/10. Доаѓа со еден од трите пара тркала кои се на понуда, a цената зависи од изборот на тркалата и се движи од 2000 - 2400 еур
- Mavic Open Pro - clincher со нови Continental Ultra Sport гуми
- Gipiemme Tecno Krono - tubular со нови Vittoria Rally гуми
- Gipiemme Tecno 416 - tubular со нови Vittoria Team Prototype гуми

Постои простор за договор, постои и простор за замена ако имате да понудите нешто добро, со моја или ваша доплата.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

Mario
Потврден огласувач
076980888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам