1 / 8
СЕ ИЗНАЈМУВААТ ДВА СТАНА ДО ИСТ ГЕЈТ-МОЛ
1 €
26.01.2022 17:18

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

61 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

AVTOKOMANDA

СЕ ИЗНАЈМУВААТ ДВА НОВИ СТАНА НЕВСЕЛЕНИ И НЕНАМЕСТЕН ОД 36М2 И 61М2 ВО АВТОКОМАНДА ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА ИСТ ГЕЈТ-МОЛ.
СТАНОВИТЕ СЕ НА 1 КАТ ВЕДНАШ НАД ШПАРКАСЕ БАНКА(ПОГЛЕДНЕТЕ НА СЛИКИТЕ) СО ЛИФТ И МОЖНОСТ ЗА ЦЕНТРАЛНО ГРЕЕЊЕ.
СТАНОТ Е ПОГОДЕН И ЗА КАНЦЕЛАРИЈСКО РАБОТЕЊЕ.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

MITKO
Потврден огласувач
070424840
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам