1 / 12
Se prodava kuka nad kasarna
1 €
25.05.2023 22:18

Кичево

Број на соби:

10

Квадратура:

400 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

341 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Se prodava kukja nad kasarnata vo blizina do stovaristeto Digoz na glavnata ulica, kukjata se sostoi od dva sprata i potkrovje, dopolnitelno golema garaza vo koja e smesteno kotel za parno i e povrzana cela kukja. Kukjata e celosno opremena na 1vi sprat golema kujna dnevna so trpezarija, dve spalni i kupatilo, a na 2ri sprat golema kujna, trpezarija so dnevna i 4 spalni i dve kupatila.

Povekje informacii na tel. 070318320 Vlatko

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja vo Kicevo

75000 €

Se prodava kukja vo blizina na opstinata

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам