1 / 1
HP gaming computer
1 МКД
06.02.2022 18:28

Гостивар / Гостивар

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Se prodavaj gaming pc-
Cpu - i5-3470
Ram-8gb
HDD-500gb
SSD-128gb
Gpu-geforce 750ti 4gb
Windows 10pro
Gi tera : Csgo,Gta5,Leagueoflegens,valorat i drugi
Nema nikogash defekt , kako nov

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Vali
Потврден огласувач
076283885
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам