1 / 2
Par Kabli RCA
2.000 МКД
Цената е фиксна
22.08.2022 22:31

Автокоманда / Скопје

Par Kabli RCA za priklucok na poveke pojacala od eden izlez (mixer, preamp,...)
Y Splitter RCA male 2 two to four 4 female

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
070644562
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам