1 / 4
TOYOTA COROLLA 1991g.
По Договор
18.06.2022 12:51

Кичево

Марка:

Toyota

Модел:

Corolla

Година:

1991

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Колата има а-тестиран плин
Нов акумулатор
Пали и вози без проблем

Бр за контакт +38975924836 - Менка

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Leonid
Потврден огласувач
078414639
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам