1 / 2
Detski Cizmi
5 €
Цената е фиксна
13.02.2022 12:54

Скопје Центар / Скопје

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

35

Боја:

Други

Prodavam razni detski cizmi na golemo, od 20 do 35 broj, po 300 den par. Tel za kontakt 070 555 830
070 555 830

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
070775885
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам