1 / 8
Detski patiki Adidas, broj 32
700 МКД
11.05.2022 10:59

Аеродром / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

32

Боја:

Сива

Продавам Адидас патики број 32. Носени се 2 месеци.
Добивате и пластични папучи.

Адидас

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Jana
Потврден огласувач
070811978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам