1 / 3
MOKLISTE NIVA ZA PLACEVI NAD BRANATA
20 €
08.12.2022 21:40

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

4160 m²

Тип на земјиште:

Останато

NIVATA E NA 120 METRA NAD BRANATA
SE PRODAVA CELA BEZ DELENJE
CIST IMOTEN LIST ZA PREFRLANJE
VKUPNA KVADRATURA 4160 M2
KP 2849\1 K.O. VATASA
PRIKLUCOK ZA STRUJA I VODA
CENA 20 EVRA M2
VLATKO 071 397 420

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
071397420
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам