1 / 1
Se prodava kluc za mercedes
500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.06.2022 10:29

Битола / Битола

Klucot e samo plastikata i e so edna baterija kupen po greska trebase so dve baterii .mozi zamena

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
070538087
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам