1 / 12
Putzmeister BSF 24m.110m3 - 125DN
723 €
10.04.2022 12:19

Брвеница / Тетово

Mercedes Benz Atego 18.28
Putzmeister BSF 24m.110m3 - 125DN
Year 1999
EURO 2
Axle configuration:4x2
Operating hours :3.450h
Km approx. 186.800
HBC RADIO REMOTE CONTROL

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Mikseri-Bageri-kiperi-Betoski pumpi
Потврден огласувач
071787148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам