1 / 2
MAJSTOR ZA GIRO-GIRO MAJSTO
900 МКД
26.01.2022 11:22

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол:

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

NA 075445915 NA VIBER PISETE AKO STE ZAINTERESIRANI ZA GIO MAJSTOR VO NAS AERODROM.PRIJAVENI.PLATA SEKOJ PRVI VO MESECOT.PO 3 MESECI DNEVNICA OD 1100 DEN PA NAGORE.SAMO SO ISKUSTVO STO JA ZNAAT RABOTATA.RECEPROT E NAS.. NE NA BROJOT STO E VO OGLASOT TUKU NA VIBER Na 075445915

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

GOKO
Потврден огласувач
075445915
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам