1 / 7
УРБАН ЛИВИНГ издава магацински простор во Автокоманда
3.000 €
Цената не е фиксна
14.01.2022 15:56

Гази Баба / Скопје

Квадратура:

1200 m²

Се издава магацински простор 1200м2 во Автокоманда (кај Пивара). Има опремени канцелариски простории и два влеза за товарни возила-камиони и др.
Има услови за паркинг.
За изнајмување на подолг временски период има услови за договарање на цената.
За оваа убава понуда и повеќе информации јавете се на следниве телефони:
075314647 Бети
078967010 Силвана
ШИФРА: К34Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

URBAN LIVING
Rimska 3
Потврден огласувач
078967010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам