1 / 1
postelnina ogradica za krevetce carsaf, pernicka i jorgance
800 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.06.2022 19:15

Бутел / Скопје

Prodavam mnogu malku recisi i neupotrebuvana ogradica za krevetce, so dolen carsaf, jorgance, pernicka. Cena za komplet: 800 den.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Разно

Се продава од:

Maja
Потврден огласувач
076445422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам