Купувам стан или куќа
1 €
30.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.01.2022 18:57

Берово / Берово

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

10 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1980

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Берово

Стан или куќа дајте понуда
Во Берово
077744494

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара / Можна е замена од:

Dimitar
Потврден огласувач
077744494
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам