1 / 10
APPLE IPHONE SE2 (se2020) full pack
1 €
26.01.2022 12:39

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

SE2020

Боја:

White

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

se prodava iphone
se2020
koristen edna godina
sleduva so full pack
originalen polnac i slusalki
bez grepka
fabricka soatojba

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
071851902
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам