1 / 5
Salonka Replay
1.200 МКД
12.06.2022 10:03

Куманово / Куманово

Tип на обувки:

Салонки

Големина:

37

Боја:

Сива

Salonka Replay so kariran dezen i masnicka napred.Mnogu stabilna stikla i odlicen pad. visina na stikla 9 cm

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Milena
Потврден огласувач
078406710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам