1 / 7
СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ 340м2 НА БУЛ.ПАРТИЗАНСКИ ОДРЕДИ
По Договор
23.01.2022 09:54

Карпош / Скопје

Квадратура:

340 m²

⭐️СЕ ИЗДАВА САМОСТОЕН ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ 🏢340м2 НА БУЛ.ПАРТИЗАНСКИ ОДРЕДИ (Т.Ц.Антико) после City mall.
✅Објектот се состои од 260м2 изложбен салон со канцеларии енергетски ефикасен со инвертер топлотна пумпа и подно греење,
✅Плус 80м2 магацински простор со пристап за возила и достава на роба.
☑️Предниот дел на објектот е 16 метри излог и гледа на булеварот, а задниот дел гледа према населбата (Карпош4)
☑️Изложбениот салон и канцелариите се преградени со гипс картон при што по потреба може да се добие отворен океански простор со целата квадратура
✔️Цена 7еур м2
☎️Повеќе инфо на: 070332699

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Супер Зделки
Потврден огласувач
070332699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам