1 / 2
Продавам iPhone 11 Pro Max
600 €
Цената е фиксна
24.01.2022 01:26

Струмица / Струмица

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

11 Pro Max

Боја:

Silver

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Продавам iPhone 11 Pro Max, мала гребнатинка на фабричкото стакло, се останато е во одлична состојба.
Battery health 88%.
Користен не повеќе од 2 години. Комплетно пакување.
Прв сопственик.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Kosta
Потврден огласувач
070253850
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам