1 / 3
Iphone X 256 GB crn
370 €
25.01.2022 14:43

Карпош / Скопје

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone X

Боја:

Black

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Se prodava socuvan Iphone X, 256 GB, crn, bez tragi na koristenje, prv gazda. Odlicen telefon za parite.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
078444492
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам