1 / 5
Xiaomi Redmi Note 10 PRO odlicno socuvan
16.900 МКД
14.01.2022 18:25

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Xiaomi

Модел:

Redmi Note 10 PRO

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Prodavam Xiaomi Redmi Note 10 Pro, odlichno socuvan bez niedna grebnatikna, kupen od A1 seushte pod garancija
075272440
MOZNA E ZAMENA ZA IPHONE XS

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Stefan
Потврден огласувач
075272440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам