1 / 3
Samsung Galaxy A10 FULL BOX
5.500 МКД
15.01.2022 16:22

Прилеп / Прилеп

Марка:

Samsung

Модел:

Samsung Galaxy A10

Боја:

Blue

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Samsung Galaxy A10 FULL BOX KAKO NOV ZEMEN OD A1 INFO 075960460

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

@@@@@@@
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам