1 / 12
AUDI A3 2.0 TDI
13.300 €
13.800 €
11.05.2022 08:15

Ресен

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Audi a3 2.0 TDI 150 ks so 160 000 km so site servisi so site fakturi proverka moze vo ovlasten servis 12 meseci garancija za poveke samo na tel 077695955

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
077695955
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам