ПЛАЦ СО БОРОВИ ВО,, РИДИНИТЕ'' МИТРАШИНЦИ
2.200 €
15.01.2022 00:47

Берово / Берово

Тип на земјиште:

Земјоделско

СЕ ПРОДАВА МЕСТО-(ПЛАЦ) СО БОРОВИ
ВО МЕСТО ВИКАНО-,, РИДИНИТЕ'' ВО СЕЛО МИТРАШИНЦИ
Тел-За Контакт:072-713-895/071 396 102 ЦЕНА ПО ДОГОВОР.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071396102
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам