1 / 12
Чиста кожа, премиум квалитет, Deadstock Italian Brown Leathe
1.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.04.2022 11:12

Кратово

Испраќам по карго    

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

42

Боја:

Кафена

Чиста кожа, премиум квалитет, Deadstock Italian Brown Leather

Ова се одлични чизми
Направени се за италијанската армија од Видал
Deadstock носени, зачувани
Кафеава цврста премиум квалитет на чиста кожа,
ѓон за кампување од Давос
Заоблен пети
Прекрасен квалитетен, никогаш нема да пропуштат вода, ќе ги носите цел живот
Нови се сигурно околу 200 еу

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Даниел
Потврден огласувач
077706103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам