Komplet Inventar,raftovi od prodavnica za konduri(cevli)
1 €
15.01.2022 02:30

Кавадарци / Кавадарци

Se prodava komplet inventar od prodavnica za cevli:
Zidni raftovi,Biro,stalazi,fotelja vo forma na kondura,
Ugradni raftovi napraveni od oplemeneta iverica.
Extra cena za komplet
075-451-226

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за чевли

Се продава од:

Оглас...
Потврден огласувач
-
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам