1 / 1
Plakjam 4000 denari za prevzemanje na broj
4.000 МКД
24.01.2022 14:43

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Плаќам 4000 денари на тој што ќе превземе на негово име број на претплата на А1. Бројот не е никогаш употребуван и се' уште си стои неотпакуван во фолијата. Има вклучени неограничени минути и смс пораки кон сите мрежи во претплатата и 30MB интернет. До крајот на договорот има уште 19 месеци.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Сим картички

Се продава од:

Марија
Потврден огласувач
078340003
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам