1 / 6
Кожна јакна
5.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.06.2022 09:33

Скопје Центар / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XL

Боја:

Кафена

Се продаваат 2 кожни јакни, многу сочувани и квалитени, донесени од САД. 071364979

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

оглас
Потврден огласувач
071364979
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам