1 / 7
Plakar so biro
8.000 МКД
11.09.2022 08:53

Куманово / Куманово

Plakar so biro integrirano i agolna vertikalna polica.Dimenzii..sirocina...215cm/dlabocina..60cm/visocina...205cm.Delovite se spoeni (trodelni=plakar...biro..agol)
info na 070599379
posle 19h i na 071353501

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Останато

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
070599379
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам