1 / 4
Instalacija i reinstalacija na Windows i Microsoft Office
500 МКД
15.01.2022 14:53

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Вршиме инсталација и реинсталација на лиценцирани Windows OS и Microsoft Office

• Инсталација на Windows OS + LibreOffice - 500 ден.
• Инсталација на Windows OS + Microsoft Office - 800 ден.
• Инсталација на Windows OS + MS Office + ( програми по Ваш избор ) - 1.000 ден.
• Комплетна инсталација на Windows OS + Microsoft Office и темелно чистење од прашина на компјутерски компоненти + промена на термална паста на процесор - 1.500 ден.

Вашиот стар компјутер или лаптоп работи бавно и не ги поддржува поновите верзии на Windows OS?
• Продолжете го векот на стариот компјутер со Zorin OS ( Linux оперативен систем ) + LibreOffice - 300 ден.

Хардверски услуги и дијагностика:
• Дијагностика на дефекти на хардверски компоненти
• Промена на напојување ( PSU ) на десктоп компјутери
• Промена на кулер на процесор ( CPU Cooler ) на десктоп компјутери
• Промена на тврди дискови ( Hard Drive ) на десктоп или лаптоп компјутери ( NVMe, SSD и HDD )

* Инсталацијата и дијагностиката ја извршуваат Microsoft System Administrators
* Гаранција за инсталации/услуги: 6 месеци
* Гаранција на хардверски компоненти: 1-3 години ( во зависност од фабричката гаранција на производителот )

-Team Fix
079375012
team_fix@outlook.comtags: laptop, desktop, Microsoft Office, Windows OS, Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11, operativen sistem, instalacija, reinstalacija, formatiranje, servisiranje, kompjuter, kompjuteri, termalna pasta, thermal paste, napojuvanje, processor, procesor, cooler, kuler, Linux, popravka, format, hard disk, HDD, ram memorija, cistenje od virusi, virus, dijagnostika, defekti

клучни зборови: лаптоп, десктоп, оперативен систем, инсталација, реинсталација, форматирање, сервисирање, сервис, копмјутер, компјутери, процесор, термална паста, напојување, рам меморија, кулер, офис, микрософт, мајкрософт, поправка на компјутер, одржување, чистење од прашина, вируси, дијагностика, дефекти

Категорија: Компјутери / Софтвери / Оперативни системи

Се продава од:

Team Fix
ул. Кленоец бр. 63А
Потврден огласувач
079375012
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам