1 / 11
Kukja vo blizina na kasarna
200.000 €
28.03.2022 13:57

Тетово / Тетово

Број на соби:

5

Квадратура:

248 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

127 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Kasarna

Se prodava renovirana kukja so garazha vo blizina na kasarna, lepenka od ednata strana i se dava so del od mebelot.


Katnost: Pod + Priz + 2kata + Potk.


Kvadratura na kat: 121m2
Vkupno stanben prostor: 242m2
Vkupno plac: 248m2
Dvor: 127m2

Ima cist imoten list i moze da se vidi vo koe bilo vreme.

076/421-142 (Olja)
072/257-445 (Gjorgji)
070/381-888 (Elinor)

www.elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Kukja vo naselba Koltuk

50000 €

Se prodava kukja so dva lokala vo naselba Saat Maalo Tetovo

220000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам