1 / 11
Celicni Bandazi 5x112 so 4 skoro novi Gumi 185/65 R15
12.499 МКД
08.05.2022 01:03

Гостивар / Гостивар

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

195

Висина:

65

Дијаметар:

15

***Celicni Bandazi 5x112 so 4 skoro novi Gumi 195/65 R15…Samo 2000 km se vozeni…
***Gumite se vo super sostojba

Komplet Zaedno:
*** 4 Celicni Bandazi 5x112 so 4 skoro novi Gumi vo dobra sostojba, komplet so 4 Ratkapni od VW, od Marka Petlas 195/ 65 R15 - 91H...
Izvadeni od VW Passat B…

***Cena e 12499 den/site 4…imaa prostor za cena…
*** Prifatam i ponuda od vasa strana…
*** Prakam i po kargo…

Info na tel: 070722117

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Ylli
Потврден огласувач
070722117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам