1 / 12
AUDI A3 2.0 TDI
13.500 €
16.05.2022 09:35

Ресен

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Audi a3 2.0 tdi 150 ks so celosna servisna istorija mozi proverka vo ovlasten servis za poveke samo na tel 077695955

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
077695955
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам