1 / 3
Pojacalo DENON PMA-500AE
5.500 МКД
05.03.2023 14:09

Гази Баба / Скопје

prodavam pojacalo denon pma-500ae Power output: 45 watts per channel into 8Ω (stereo)

Frequency response: 20Hz to 20kHz

Total harmonic distortion: 0.07%

Input sensitivity: 2.5mV (MM), 100mV (line)

Signal to noise ratio: 84dB (MM), 105dB (line)

Output: 150mV (line)

Dimensions: 434 x 121 x 307mm

Weight: 6.5kg

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Enis
Потврден огласувач
070753705
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам