1 / 6
ДУЌАН ВО ЦЕНТАР -ВЕЛЕС
По Договор
14.10.2022 10:54

Велес / Велес

Квадратура:

55 m²

Греење:

Струја

Се издава дуќан во центар на Велес, непосредно до судот со излез на главна улица реновиран. Површина 55м2.со две wc,простор за кујна со оџак или простор за магацин,по договор може и двор од 40м2.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Mmm
Потврден огласувач
075509908
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам