1 / 6
PRIKOLKA ZA SHLEP TEMA SLEP
2.900 €
3.000 €
Денес 11:03

Гостивар / Гостивар

Se prodava prikolka platforma za slep marka tema vo odlicna sostojba,novi gurtni registrirana so zelen karton,novi gumi.

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

VW
Потврден огласувач
078391140
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам