1 / 4
Нафтена печка
100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.06.2022 13:54

Скопје Центар / Скопје

Нафтена печка Горење неотпакувана сосема нова,уникатен изложбен салонски примерок погоден за угостителски објекти.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Mасло/дизел за греење

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070274901
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам