1 / 7
Se prodava stan vo Cair do stadionot
56.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.03.2023 18:07

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

68 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Se prodava stan na ulica Krsto Asenov do stadionot od 43m2 so dogradba od 25m2 I podrum 6m2. Stanot e so dve spalni, posebna dnevna, kujna I trpezarija I golema terasa.
Stanot e na top lokacija do parkot vo Cair, na 1vi sprat.
Dogradbata e so izolacija i pvc prozori. Se ostanato treba da se renovira.
Dogradbata e vnesena vo imoten list

Tel za kontakt
075230113
075331171

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Mk
Потврден огласувач
072253290
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам